Kontakt VOL

Slik kommer du i kontakt med VOL.

Sentralbord

• Tlf. 76 12 02 00
• E-post: red@vol.no

Redaksjon

NB! Redaksjonen tar ikke imot henvendelser vedrørende Jungeltelegrafen. Kontaktinfo finner du her.

Geir Bjørn Nilsen, ansvarlig redaktør
• Tlf. 932 56 165
• E-post: geir@vesteraalensavis.no

Sanna D. Børstad, nyhetsredaktør
• Tlf. 47 64 28 42
• E-post: sanna@vol.no

Silje Helene Nilsen, journalist
• Tlf. 452 75 020
• E-post: silje@vol.no

Marius Birkeland, pressefotograf og deskmedarbeider
• Tlf. 97 52 29 55
• E-post: marius@vol.no

Vidar Eliassen, journalist
• Tlf. 41 16 02 44
• E-post: vidar.eliassen@vol.no

Espen M. Pettersson, journalist
• Tlf. 940 18 462
• E-post: espen@vol.no

Jørn Aune, journalist
• Tlf. 902 05 699
• E-post: jorn@vol.no

VOL Marked


Øystein Beddari, markedskonsulent og prosjektansvarlig marked
• Tlf. 48 35 87 94
• E-post: oystein.beddari@vol.no

Ken Rune Hansen, innholdsprodusent og markedskonsulent
• Tlf. 48 35 87 94
• E-post: ken@sortlandsavisa.no

Martin Meisterlin
, regionsjef
• Tlf. 976 55 658
• E-post: martin.meisterlin@vol.no


Postadresse:
Vesterålen Online AS
Postboks 477
8401 Sortland


Besøksadresse:
Vesterålen Online AS
Sortland Storsenter, 3. etg.
Strandgata 24/26
8400 Sortland

 

Fakturaadresse:
Vesterålen Online AS
org.nr 986 462 848
Gln 7080003440556
Pb 8911
7439 Trondheim

Invoicedrop:
vesteralenonline@invoicedrop.com

Mer å lese på vol.no:

 
VOLs debattregler:
1. Debatt på VOL forhåndsredigeres ikke.
2. Trakassering, trusler eller hatske meldinger blir slettet.
3. Forøvrig oppfordrer vi til en saklig og respektfull tone i debatten.

Leses nå:

Kampen om oljevernsenter i Vesterålen fortsetter:

Solsvik er ikke stresset av opprettelsen av oljevernbase i Hadsel

– Et veldig gledelig resultat, sier ordfører Tove Mette Bjørkmo.

Sortland gikk 16,7 millioner i pluss

Formannskapet drøftet å legge ned driftsutvalget og opprette tre faste utvalg:

– Driftsutvalget har ikke fungert de to siste periodene

Favoritt eller «masseprodusert saft»?:

Dette drikker vesterålingene