Premiedryss i O-laget

Onsdag kveld var det premiefest for barn og ungdom hos Stokmarknes orienteringslag. Da ble påskjønnelsen for årets deltakelser delt ut. Det ble også markert at laget fyller ti år.

Unge o-løpere: Onsdag kveld var det utdeling av premier og påskjønnelser. Det falt i smak hos ungene. 

10-åring: o-laget fyller 10 år i år. Per Pettersen, Herulv Amundsen og Jens Olav Hessen er klubbens tre første om har klart gullmerke i turorienteringen i alle 10 årene. 

Vesteraalens Avis

Treningsløp orientering (15 løp med totalt 77 ulike barn og unge)

Bronsemerke (minst 3 løp) – 21 løpere:

Ada Stikholmen

Daniel Løveng

Eira Strømberg Skogstad

Even Skogstad

Julian Ebeltoft

Jørgen Kristiansen

Lili Ulvær

Lilly Løveng

Linnea Delp Åhlander

Ludvik Brustad

Martin Kristiansen

Nila Ulvær

Sander Tømmerås Brustad

Sara Strømberg Skogstad

Sofie Bakken Fossheim

Theodor Ongstad Korneliussen

Thomas Strømberg Skogstad

Thomas Skare Johnsen

Tiril Tendeland

Torstein Tendeland

Tuva Tendeland

Sølvmerke (minst 6 løp) – 7 løpere:

Hugo Nuñez

Ida Kristiansen

Ida Stikholmen

Isak Stikholmen

Ole Petter Sandness

Sivert Tømmerås Brustad

Victor Nuñez

Gullmerke (minst 9 løp) – 4 løpere:

Eirik Hessen

Elise Skare Johnsen

Hedda Kjærvik

Vetle Steffensen

Tur-orientering (Totalt 42 registrerte hvorav 6 barn og unge):

Bronsemerke:

Ole Petter Sandness

Pål Martin Aslaksen

Sølvmerke:

Henriette Bakken Fossheim

Sofie Bakken Fossheim

Gullmerke:

Vilde Bakken Fosseheim Eirik Hessen

Plakett bronse (5 år gullmerke):

Eirik Hessen

Til topps på Hadseløya (Totalt 131 premierte hvorav 45 barn/unge)

- minst 6 av 20 fjelltopper:

Marcelie Arntsen

Jo Aleksander Brustad

Ludvik Brustad

Sander Tømmerås Brustad

Sivert Tømmerås Brustad

Henriette Bakken Fossheim

Sofie Bakken Fossheim

Vilde Bakken Fossheim

Emma Hagen Georgsen

Eirik Hessen

Kristine Isaksen

Mihail Ivanov

Sunniva G. Jenssen

Elise Skare Johnsen

Thomas Skare Johnsen

Elise Kjærvik

Hedda Kjærvik

Ida Kristiansen

Jørgen Kristiansen

Martin Kristiansen

Amanda M. H. Martinsen

Anton Hegland Martinsen

Emma Christinn B. Mediå

Emrik B. Mediå

Angelica Overholt

Emma Overholt

Martin Overholt

Stina Overholt

Synne Overholt

Andrine Bergli Pettersen

Maiken Myrland Pettersen

Victoria Schjeldrup

Sivert Pettersen Skagtun

Hanna Skar

Ada Mathilde Stikholmen

Ida Stikholmen

Isak Stikholmen

Tiril Tendeland

Torstein Tendeland

Tuva Tendeland

Jacob Tømmerås

Noah Tømmerås

Ole Martin Weile

Tiril Weile

Tora Weile