foto

Stina Helene Gustavsen

Konst. ansvarlig redaktør og daglig leder

  • E-post: shg@vol.no

  • Telefon: 94 35 94 47

foto

Marius Birkeland

Frontsjef, it-ansvarlig og fotograf

  • E-post: marius@vol.no

  • Telefon: 97 52 29 55

foto

Vidar Lorentsen

Vaktsjef

  • E-post: vidar.lorentsen@vol.no

  • Telefon: 97 66 95 52

foto

Kristine Lindebø

Reportasjeleder og featurejournalist

  • E-post: kristine.lindebo@vol.no

  • Telefon: 41 16 02 44

foto

Ann-Julie Nordgård Nesmoen

Konst. Nyhetsredaktør

  • E-post: annjulie@vol.no

  • Telefon: 97 43 10 21

foto

Tommy Hansen

Journalist Øksnes

  • E-post: tommy@vol.no

  • Telefon: 90 62 59 55

foto

Per Eivind Knudsen

Journalist Sortland

  • E-post: per.knudsen@vol.no

  • Telefon: 99 36 40 20

foto

Jørn Aune

Journalist Andøy

  • E-post: jorn@vol.no

  • Telefon: 90 20 56 99

foto

Tone Marit Sørensen

Journalist Bø og Hadsel

  • E-post: tone@vol.no

  • Telefon: 95 20 18 90

foto

Thor-Ivar Guldberg

Journalist

  • E-post: thor-ivar.guldberg@vol.no

  • Telefon: 95 84 40 91

foto

Ken Rune Hansen

KAM/innholdsprodusent

  • E-post: kenrune@vol.no

  • Telefon: 48 35 87 94

foto

Marius Steffenakk

Konst. markedssjef i Vol, Andøyposten og Vesteraalens Avis.

  • E-post: Marius.Steffenakk@vol.no

  • Telefon: 90 58 39 84